منوی اصلی
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 1279687
بازديدکنندگان امروز: 417
کل بازديدکنندگان: 4021965
بازديدکنندگان آنلاين: 8
زمان بارگذاري صفحه: 0.5617 ثانيه
اخبار > کسب مقام برتر در جشنواره ملی اموزش بیمار توسط مرکز شهید بهشتی قم


  چاپ        ارسال به دوست

کسب مقام برتر در جشنواره ملی اموزش بیمار توسط مرکز شهید بهشتی قم

کسب مقام برتر در جشنواره ملی اموزش بیمار توسط مرکز شهید بهشتی قم 

از بین مراکز استان قم، تنها واحد اموزش بیمار مجتمع اموزشی درمانی شهید بهشتی (ره) در جشنواره و بخش داوری آثار شرکت نمود که توانست در بین شرکت کنندگان در جشنواره به کسب مقام برتر در زمینه اموزش بیمار در سطح کشور نائل شود. 

ششمین سمپوزیوم علمی و سومین جشنواره ملی خود مراقبتی و اموزش بیمار در مردادماه 1397 در سالن همایش امام خمینی (ره) تهران برگزار شد. یک ماه قبل از زمان برگزاری جشنواره، با دعوتی که از سوی دبیرخانه جشنواره از تمامی مراکز درمانی، نهادها و انجمن های مرتبط با اموزش بیمار در سرتاسر کشور انجام شد، بسیاری از مراکز استان های کشور جهت شرکت در بخش داوری اثار و عملکرد واحدها در هفته قبل از زمان برگزاری در مرکز تحقیقات ضایعات نخاعی مجتمع درمانی امام خمینی(ره) حاضر شدند و به شرح دستاوردها، اقدامات و فعالیتها پرداختند که توسط 10 نفر از داوران جشنواره که از اعضای هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی بودند مورد ارزیابی قرار گرفت.

لازم به ذکر است از بین تمامی مراکز، انجمنها و نهادهای شرکت کننده، ده مرکز به عنوان مرکز برتر در سطح کشور معرفی شدند و در زمان اختتامیه جشنواره با اهدای لوح سپاس از ایشان تقدیر به عمل امد. کارشناس مسئول اموزش بیمار دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مرکز طبی کودکان، گروه خیریه دانشجویی دلخند، مرکز درمانی رضوی مشهد، مرکز اموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی قم  و ...  به عنوان مراکز و نهادهای برتر در سطح کشور در زمینه ی استقرار و توسعه برنامه های آموزش بیمار و خودمراقبتی معرفی شدند.

از کارشناس اموزش بیمار و ارتقای سلامت همگانی مرکز بهشتی نیز با اهدای لوح تقدیر شد.

 

 

 

 


 

 


١٢:٤٦ - 1397/05/11    /    شماره : ٢٩٩٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٧٦


امتیازدهی

 

 

 

همایشها و سمینارها
پیوندها

http://bmc.muq.ac.ir/uploads/114_407_54_114_372_46_amoozesh.png

 

 

 

http://bmc.muq.ac.ir/uploads/nezam_parastari_92199.png