منوی اصلی
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 955
بازديدکنندگان امروز: 651
کل بازديدکنندگان: 4623207
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگذاري صفحه: 0.7656 ثانيه
راهنمای بیماران حین ترخیص

ضمن آرزوی سلامتی و بهبودی شما از درگاه خداوند متعال، لازم است در مورد ترخیص از بیمارستان به نکات ‏ذیل توجه فرمائید:‏
پس از ویزیت بیمار و درج دستور ترخیص در پرونده بیمار جهت انجام امور اداری پرونده نیاز به زمان حدود دو ‏ساعت می باشد . لطفاً تا سیر روند اداری پرونده جهت ترخیص به واحد ترخیص مراجعه نفرمائید‎ .
توجه داشته باشید که حتماً دفترچه بیمه شما توسط کارشناسان بیمه تایید شده باشد‎ .
بعد از تسویه حساب و دریافت مجوز خروج از بیمارستان یک برگه تحویل بخش و برگه دوم تحویل انتظامات ‏درب خروجی بیمارستان گردد‎ .

نکات قابل توجه بیماران و همراهان محترم:‏‎

‏1. در صورت مغايرت نام و نام خانوادگي بيمار باآنچه در پرونده درج شده است با ارائه مدارك شناسايي معتبر ‏قبل از ترخيص به واحد مدارک پزشکی واقع در طبقه همکف جهت اصلاح مشخصات مراجعه نماييد در غير اين ‏صورت هيچ نوع تغييري در مشخصات پرونده امكانپذير نمي باشد‎.

‏2. بيماراني كه فاقد بيمه هستند بلافاصله پس از بستري در ساعت اداري به مددکاری بيمارستان مراجعه تا در ‏اسرع وقت در صورت امکان دفترچه بيمه برای ايشان صادر گردد‎.

‏3. بيماران تصادفي که از طریق 115 نیامده اند و خودشان به بیمارستان اعزام گردیده اند هنگام مراجعه به ‏بيمارستان در اولين فرصت معرفي نامه تصادف را از مددکاری تحويل گرفته، به پاسگاه محل تصادف مراجعه نمايند ‏و جواب نامه را از پاسگاه محل تصادف دريافت وبه مددکاری ارائه نمايند تا در هنگام ترخيص با مشكلات مالي ‏مواجه نشود‎.

‏4. ‏‎ ‎استفاده از بيمه تكميلي نياز به معرفي نامه دارد جهت دريافت معرفي نامه قبل از ترخيص به منشي بخش ‏مراجعه فرماييد‎.

‏5. بيماراني كه بيمه تكميلي دارند ولي امكان دسترسي به سازمان بيمه گر خود ندارند هنگام ترخيص حتما مدارك ‏باليني شامل(خلاصه پرونده)را از منشي بخش و صورتحساب از واحد ترخیص دريافت وبه سازمان بيمه گرخود ‏تحويل دهند‎

 

فرایند ترخیص

 

.‎

 

 

 

 

همایشها و سمینارها
پیوندها

 

http://bmc.muq.ac.ir/uploads/114_407_54_114_372_46_amoozesh.png

 

 

 

http://bmc.muq.ac.ir/uploads/nezam_parastari_92199.png