منوی اصلی
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 10144
بازديدکنندگان امروز: 558
کل بازديدکنندگان: 4623114
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگذاري صفحه: 0.7031 ثانيه
ترخیص

http://bmc.muq.ac.ir/uploads/114_407_63_Tarkhis%2001.JPG

پس از ویزیت بیمار و درج دستور ترخیص در پرونده بیمار جهت انجام امور اداری پرونده نیاز به زمان حدود دو ساعت می باشد . لطفاً تا سیر روند اداری پرونده جهت ترخیص به واحد ترخیص مراجعه نمایید .
توجه داشته باشید که حتماً دفترچه بیمه شما توسط کارشناسان بیمه تایید شده باشد .
بعد از تسویه حساب و دریافت مجوز خروج از بیمارستان یک برگه تحویل بخش و برگه دوم تحویل انتظامات درب خروجی بیمارستان گردد .

نکات قابل توجه بیماران عزیز:

1- در صورت مغايرت نام و نام خانوادگي بيمار باآنچه در پرونده درج شده است با ارائه مدارك شناسايي معتبر قبل از ترخيص به واحد مدارک پزشکی واقع در طبقه همکف جهت اصلاح مشخصات مراجعه نماييد در غير اين صورت هيچ نوع تغييري در مشخصات پرونده امكانپذير نمي باشد.

2- بيماراني كه فاقد بيمه هستند بلافاصله پس از بستري در ساعت اداري به مددکاری بيمارستان مراجعه تا در اسرع وقت دفترچه بيمه به ايشان صادر گردد.

3- بيماران تصادفي که از طریق 115 نیامده اند و خودشان به بیمارستان اعزام گردیده اند هنگام مراجعه به بيمارستان در اولين فرصت معرفي نامه تصادف را از مددکاری تحويل گرفته، به پاسگاه محل تصادف مراجعه نمايند و جواب نامه را از پاسگاه محل تصادف دريافت وبه مددکاری ارائه نمايند تا در هنگام ترخيص با مشكلات مالي مواجه نشود.

4- استفاده از بيمه تكميلي نياز به معرفي نامه دارد جهت دريافت معرفي نامه قبل از ترخيص به منشي بخش مراجعه فرماييد.

5- بيماراني كه بيمه تكميلي دارند ولي امكان دسترسي به سازمان بيمه گر خود ندارند هنگام ترخيص حتما مدارك باليني شامل(خلاصه پرونده)را از منشي بخش و صورتحساب از واحد ترخیص دريافت وبه سازمان بيمه گرخود تحويل دهند.

 

 

 

همایشها و سمینارها
پیوندها

 

http://bmc.muq.ac.ir/uploads/114_407_54_114_372_46_amoozesh.png

 

 

 

http://bmc.muq.ac.ir/uploads/nezam_parastari_92199.png