بیانیه حریم خصوصی مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی (ره)- امیرالمومنین(ع)

مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی (ره)- امیرالمومنین(ع)خود را متعهد به حفظ حریم شخصی و خصوصی کاربران می داند بنابراین لازم می دانیم توضیحاتی درباره این که چه اطلاعاتی از شما جمع آوری می کنیم و چگونه از اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده اید استفاده و از آنها حفاظت می کنیم ارائه دهیم.

نوع اطلاعات دریافتی:

ما ممکن است از شما بخواهیم اطلاعات زیر را در اختیار ما قرار دهید :

مشخصات فردی

اطلاعات تماس

اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه اطلاع رسانی

اطلاعات مرتبط با نظر سنجی مخاطبان

آدرس IP

اطلاعات مرتبط با ثبت فرم خطا ویژه کارکنان

موارد استفاده از اطلاعات دریافتی:

در حالت کلی و به هنگام مشاهده صرف صفحات سایت نیازی به ورود اطلاعات از جانب شما نمی باشد. اما در برخی موارد همچون ثبت شکایت، تکمیل فرم نظرسنجی و یا ارائه پیشنهادات ما تنها اطلاعاتی را دریافت می کنیم که برای ارائه الکترونیک آن خدمت لازم است و از آن در جهت تسریع دسترسی و ارائه بازخورد به شما و یا تحلیل مسائل احتمالی استفاده می کنیم. با این حال اطلاعات دریافتی به هیچ وجه بدون اجازه شما در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت. از طرفی ثبت شناسه IP کاربران به ما در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن کمک می نماید.

امنیت اطلاعات :

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  پورتال  خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روش ها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.

پیوند به سایت های دیگر

این وب سایت ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از وب سایت ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این سایت‌ها می بایست به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه فرمایید.

هشدار :

از قرار دادن برخی از اطلاعات شخصی خود که امکان سوء استفاده از آنها وجود دارد در قسمت هایی از سایت که در معرض مشاهده عموم قرار دارد مانند بخش نظرات و.. خودداری فرمایید.

درصورتی که سوال یا نظری درمورد بیانیه حفظ حریم شخصی مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی(ره)- امیرالمومنین(ع) دارید، با پست الکترونیکی bmc@muq.ac.ir  با ما تماس بگیرید.