ضمن آرزوی سلامتی و بهبودی شما از درگاه خداوند متعال، لازم است در مورد ترخیص از بیمارستان به نکات ‏ذیل توجه فرمائید:‏
پس از ویزیت بیمار و درج دستور ترخیص در پرونده بیمار جهت انجام امور اداری پرونده نیاز به زمان حدود دو ‏ساعت می باشد . لطفاً تا سیر روند اداری پرونده جهت ترخیص به واحد ترخیص مراجعه نفرمائید‎ .
توجه داشته باشید که حتماً دفترچه بیمه شما توسط کارشناسان بیمه تایید شده باشد‎ .
بعد از تسویه حساب و دریافت مجوز خروج از بیمارستان یک برگه تحویل بخش و برگه دوم تحویل انتظامات ‏درب خروجی بیمارستان گردد‎ .

نکات قابل توجه بیماران و همراهان محترم:‏‎

‏1. در صورت مغایرت نام و نام خانوادگی بیمار باآنچه در پرونده درج شده است با ارائه مدارک شناسایی معتبر ‏قبل از ترخیص به واحد مدارک پزشکی واقع در طبقه همکف جهت اصلاح مشخصات مراجعه نمایید در غیر این ‏صورت هیچ نوع تغییری در مشخصات پرونده امکانپذیر نمی باشد‎.

‏2. بیمارانی که فاقد بیمه هستند بلافاصله پس از بستری در ساعت اداری به مددکاری بیمارستان مراجعه تا در ‏اسرع وقت در صورت امکان دفترچه بیمه برای ایشان صادر گردد‎.

‏3. بیماران تصادفی که از طریق 115 نیامده اند و خودشان به بیمارستان اعزام گردیده اند هنگام مراجعه به ‏بیمارستان در اولین فرصت معرفی نامه تصادف را از مددکاری تحویل گرفته، به پاسگاه محل تصادف مراجعه نمایند ‏و جواب نامه را از پاسگاه محل تصادف دریافت وبه مددکاری ارائه نمایند تا در هنگام ترخیص با مشکلات مالی ‏مواجه نشود‎.

‏4. ‏‎ ‎استفاده از بیمه تکمیلی نیاز به معرفی نامه دارد جهت دریافت معرفی نامه قبل از ترخیص به منشی بخش ‏مراجعه فرمایید‎.

‏5. بیمارانی که بیمه تکمیلی دارند ولی امکان دسترسی به سازمان بیمه گر خود ندارند هنگام ترخیص حتما مدارک ‏بالینی شامل(خلاصه پرونده)را از منشی بخش و صورتحساب از واحد ترخیص دریافت وبه سازمان بیمه گرخود ‏تحویل دهند‎

 

فرایند ترخیص

 

.‎